מאיה

קורס מעולה, העביר בדיוק את החומרים שהיו במבחן עצמו, נגע בהם מכל זווית אפשרית ונתן המון כלים וטכניקות שהצילו אותי. והכי חשוב היחס האישי- הילה ישבה איתי שעות אחרי השיעור, בשיחות טלפון ובווטסאפ ולא נחה עד שלא קיבלתי תשובות על כל השאלות הכי קטנות ומעצבנות שלי (והיו!) לגמרי נותנת להם את הקרדיט על הציון שלי […]

אנט

בזכות הקורס המדהים של איתי מצא – בית ספר למתא”ם הצלחתי לשפר את ציון המתאם שלי בכ 34 נקודות! הקורס היה מקצועי ועשיר בידע. הדרך בה המורה מעבירה את החומר הנלמד חוויתית ומהנה. תודה מעומק הלב הילה, עזרת לי להגשים חלום!

גל

השתתפתי בקורס של איתי מצא לאחר המלצות רבות מחברים טובים. בקורס היה אווירה טובה ומחזקת, המורה הייתה מצוינת ומקצועית עם יחס אישי לכל סטודנט. הייתי מאוד מרוצה מהציון הסופי, ואם הייתי צריכה לעשות את המבחן שוב, אין לי ספק שהייתי הולכת ישר אליהם. תודה על הכל!

גיל

כאחד שלמד בקורס של חברת פתרונות ז״ל, ושיפר 9 נקודות שנה אחר כך עם קורס אחר, אני גאה לכתוב שאצל איתי שיפרתי 23 נקודות בבחינה. אז אל תקשיבו להמלצה שלי: איתי הוא בית הספר הטוב בישראל למתא״ם. אל תקשיבו. תנו למספרים לדבר. 23 נקודות! 23 גם היה מספר הגופיה של מייקל ג׳ורדן לא? בהצלחה. גיל.

עינת ש’

למדתי בקורס בקבוצה קטנה. הפחד הגדול שלי היה שזה יהיה כמו הקורס שעשיתי שנה לפני זה, ושאני אלך לאיבוד, אבל היחס האישי של המורה, שהתעקשה שנבין הכל בכיתה, והאופן שבו למדתי איך להתמודד עם הטקסטים היה מעולה.

דפנה

הגעתי לקורס של איתי אחרי שעשיתי את קורס בפעם הראשונה והתאכזבתי מציון המתא”ם שלי. השיעורים היו מאוד אינטנסיביים ועוברים על על החומר מאפס, ככה שהצלחתי לסגור את כל החורים שהיו לי. היתרון הכי גדול מבחינתי היה החלק בקורס שבו עובדים על טכניקות פתרון, בעיקר בטקסטים ובביקורות.

ד

השיטה של איתי להתמודד עם ביקורות מחקר ועם טקסטים פשוט הצילה אותי. פתאום הרגשתי שיש לי שליטה על המבחן, והצלחתי לנצל את החלקים החזקים שלי כדי לקבל ציון כמו שצריך. הרבה בזכותו שיפרתי את הציון ב-26 נקודת.

מיכל

ניגשתי למתא”ם פעם שניה, אחרי שהטקסטים הלכו לי זוועה. עם איתי הבנתי איך לפתור טקסטים, איך לנצל את היתרונות שלי ואיך להתמודד עם לחץ הזמן והשאלות. את החלק של הטקסטים שיפרתי ב-34 נקודות.

שירן

הגעתי לקורס של איתי מצא אחרי שעשיתי את המתא”ם שלוש פעמים וכבר הכרתי את הקורסים האחרים בעל פה. הגעתי אבודה והרגשתי שמשכית מנסה בכל הכוח שאני באמת אבין. המצגות היו מעולות, ופתאום התחלתי אפילו לחבב סטטיסטיקה. מ-98 שיפרתי ל-131. תודה!!!

אורלי

קורס מעולה. מעין היא מורה מעולה, שהשקיעה בכולנו בצורה יוצאת דופן. החומר עובר בצורה מעולה, והקורס עצמו מאוד טוב. ממליצה בחום!

דילוג לתוכן