מאיה

קורס מעולה, העביר בדיוק את החומרים שהיו במבחן עצמו, נגע בהם מכל זווית אפשרית ונתן המון כלים וטכניקות שהצילו אותי. והכי חשוב היחס האישי- הילה ישבה איתי שעות אחרי השיעור, בשיחות טלפון ובווטסאפ ולא נחה עד שלא קיבלתי תשובות על כל השאלות הכי קטנות ומעצבנות שלי (והיו!) לגמרי נותנת להם את הקרדיט על הציון שלי 131, וממליצה בחום!

אנט

בזכות הקורס המדהים של איתי מצא – בית ספר למתא”ם הצלחתי לשפר את ציון המתאם שלי בכ 34 נקודות! הקורס היה מקצועי ועשיר בידע. הדרך בה המורה מעבירה את החומר הנלמד חוויתית ומהנה. תודה מעומק הלב הילה, עזרת לי להגשים חלום!

גל

השתתפתי בקורס של איתי מצא לאחר המלצות רבות מחברים טובים. בקורס היה אווירה טובה ומחזקת, המורה הייתה מצוינת ומקצועית עם יחס אישי לכל סטודנט. הייתי מאוד מרוצה מהציון הסופי, ואם הייתי צריכה לעשות את המבחן שוב, אין לי ספק שהייתי הולכת ישר אליהם. תודה על הכל!

גיל

כאחד שלמד בקורס של חברת פתרונות ז״ל, ושיפר 9 נקודות שנה אחר כך עם קורס אחר, אני גאה לכתוב שאצל איתי שיפרתי 23 נקודות בבחינה. אז אל תקשיבו להמלצה שלי: איתי הוא בית הספר הטוב בישראל למתא״ם. אל תקשיבו. תנו למספרים לדבר. 23 נקודות! 23 גם היה מספר הגופיה של מייקל ג׳ורדן לא? בהצלחה. גיל.

דנה

שמי דנה ורציתי לשתף אתכם בחווית הלמידה שלי לקראת מבחן המתא”ם. בתור אחת שניגשה לבחינה בסוף שנה א’ (בשל אילוצים אישיים שלי- חוג לאחר תואר וכו’..) סבלתי מפער משמעותי מאוד בתחום הסטטיסטיקה, שהרי טרם למדתי קורסים כגון ניתוח שונות ושיטות מחקר. פניתי לאיתי מצא וסיכמנו על מתכונת של הכנה לפני הקורס, לא לפני שווידאו איתי באופן הכי הגון ומתחשב שאכן יש טעם שאגש לבחינה (למשל ווידא שאני גם מתנדבת ואוספת המלצות, שאל מה מצבי בסטטיסטיקה עד אותה נקודה וכו’…). כיום לאחר הניסיון שהיה לי בקורס, אני יכולה לומר שההמלצות שקיבלתי לא הפריזו ביכולותיו ושלמרות הציפיות הגבוהות שאיתן הגעתי- הוא אף הצליח להפתיע אותי לטובה.

הקורס ליווה אותי בצורה הכי מסורה ומדויקת שאפשר לדמיין- יש מערך מסודר להפליא של החומר הנחוץ בפרק הסטטיסטיקה, כך שכל נושא זכה להתייחסות ולהבהרה ושום נושא לא נפל בין הכיסאות. ההסברים הברורים, מלאי הבקיאות והחדים שעברו בקורס תרמו לי מאוד הן בבחינת המתא”ם והן במהלך התואר כשלמדתי נושאים אלו. גם בשיטות מחקר היכולת לארגן את הנושאים ולדקור את כולם באופן שיטתי הייתה מאוד מאוד מועילה וחשובה. באופן אישי אני חשתי קושי מסוים בתחום זה (בעיקר בהקשר של התמודדות עם התקפים השונים- זה תוקף מבנה? תוקף פנימי? למה זה תמיד נראה לי אותו דבר?????) אבל האופן בו הקורס מחלק את הנושאים והסבריו, עשו לי סדר בדברים והקלו על התמודדות שעבורי הייתה מעט מבלבלת ומלחיצה – במיוחד כי זה נושא חשוב שמופיע הן בפרק הסטטיסטיקה והן בפרק הטקסטים המדעיים. ואם בפרק הטקסטים עסקינן… אז גם כאן הקורס ידע להציע לי דרך להטיב את ההתמודדות שלי עם המאמרים והשאלות בפרק – יש בקורס שיטה, נקודות מנחות וכללים שהיה מאוד קל לחזור אליהם ברגעי הלחץ ושהעניקו קצת מסגרת והקלה לרגעים הפחות נעימים בפרק (כגון קוצר הזמן, השאלות הקשות, המאמרים הארוכים, קשיי הנשימה (או שזו רק אני?)).

לסיום אציין שניגשתי למתא”ם בתקופה מאוד עמוסה מבחינתי (כמו כולנו אני מניחה) ואני מאוד שמחה שאיתי היה שם ללמד, לגלות סבלנות, להסביר (ואז שוב פעם) ולתת לי תחושה שאני מסוגלת- בלי לזלזל ובלי לגרום לי לפקפק בעצמי. הדבר הכי חשוב שהרגשתי, אני חושבת, זה שבקורס אני לא בפס יצור, ושכולם שם שמים לנגד עיניהם את טובת התלמידים. בקיצור יש לי רק דברים טובים לומר על הקורס, ואני ממליצה בחום להיעזר בו כדי לצלוח ולהצליח בתענוג המפוקפק הזה שקרוי מתא”ם.

דנה

עינת ש’

למדתי בקורס בקבוצה קטנה. הפחד הגדול שלי היה שזה יהיה כמו הקורס שעשיתי שנה לפני זה, ושאני אלך לאיבוד, אבל היחס האישי של המורה, שהתעקשה שנבין הכל בכיתה, והאופן שבו למדתי איך להתמודד עם הטקסטים היה מעולה.

עינת ש'

נוי

נרשמתי לקורס הכנה למתא”ם באחד המכונים הגדולים והתאכזבתי לגלות שאין תמורה לכסף, לא מבחינה מקצועית ולא מבחינת היחס האישי. חשבתי כבר לוותר אך נקלעתי לשיחה בה השם של איתי עלה. מישהי  סיפרה כי היא ניגשה למתא”ם פעם שנייה ושיפרה משמעותית את הציון בעזרתו של מורה מדהים. כמוצא אחרון התקשרתי, כבר לא היה לי  מה להפסיד… היום אני מסיימת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית והמון בזכותו… איתי לא רק לימד אותי את החומר בצורה יסודית, ברורה וסבלנית, הוא לימד אותי אסטרטגיות לפתרון, מתוך הבנה מעמיקה של מבנה הבחינה, וחשוב מזה – הוא ליווה אותי מבחינה נפשית בתקופה הכל כך קשה הזאת. הוא הכיל את החרדות שלי, שמר על הביטחון העצמי שלי וליווה אותי עד המתא”ם (גם קונקרטית… ממש עד הרגע שנכנסתי לחדר הבחינה!) במהלך השיעורים נדהמתי לגלות כי  מעבר לאנושיות והאכפתיות, לאיתי אינטליגנציה גבוהה וראייה ייחודית אשר מאפשרת לו התבוננות  שונה על מבחן המתא”ם ממה שמציעים מכוני ההכנה הגדולים בשוק, תוך התאמה של שיטות הלימוד לאדם אשר יושב מולו. בקיצור, אם אתם מחפשים מישהו שילוו אתכם בתהליך הזה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה נפשית.. אני ממליצה בחום!!!

נ'

טובי

את איתי פגשתי לאחר מתא”ם כאוב אחד. ידעתי שאני צריכה מישהו שיהיה איתי באופן תומך בפעם הזו, מישהו שיוכל לעזור לי לפצח את נקודות החולשה שלי ולעבוד עליהן – ובשבילי איתי היה האיש הנכון בזמן הנכון.ראשית, היה לו הרבה חומר, תרגול כמה שאבקש ועל מה שאבקש. שנית, החומר היה מעודכן, רלבנטי, ברמה מותאמת למבחן ומשקף מאד, כך שהפעם לא הופתעתי מחלקי המבחן השונים ומהקושי שלהם. שלישית, הוא העביר את החומר בצורה מאורגנת ועניינית, בלי הרבה פרטים מיותרים וממוקד לשאלות האפשריות. רביעית, הוא היה בשבילי מישהו שניתן לפנות אליו, היה זמין להתלבטויות וייעץ בעת קושי. לי זה היה ממש חשוב וחסר בפעם הראשונה שלמדתי למבחן במכון אחר. למשל, כשבקשתי להיפגש עמו בערב לפני הבחינה הוא הסכים, לא היו לו כללים נוקשים מידי “כמו לא לגעת בחומר ביום שלפני וכאלה”, אלא באמת ניסיון להיות מותאם אלי, זה עזר לי לחוש בטוחה ומוכנה הפעם. בסופו של דבר שפרתי את הציון ב-27 נקודות !אז שיהיה המון בהצלחה!

טובי

דפנה

הגעתי לקורס של איתי אחרי שעשיתי את קורס בפעם הראשונה והתאכזבתי מציון המתא”ם שלי. השיעורים היו מאוד אינטנסיביים ועוברים על על החומר מאפס, ככה שהצלחתי לסגור את כל החורים שהיו לי. היתרון הכי גדול מבחינתי היה החלק בקורס שבו עובדים על טכניקות פתרון, בעיקר בטקסטים ובביקורות.

דפנה

אודין

ניגשתי למתא”ם מלאת חששות בידיעה שאני ניגשת לנורא מכל. כאשר הכרתי את איתי הבנתי שאני בידיים טובות. איתי מלמד בצורה הכי מקצועית שיש. ללא כל ספק. נוסף למקצועיות הוא גם תומך, מקשיב, יצירתי, סובלני ובעיקר מלא מוטיבציה להצלחה. בזכותו הלמידה הפכה עבורי להרבה פחות נוראית ממה שהיא באמת. אני ממליצה בחום ובטוחה כי מי שילמד אצל איתי- יזכה.

א'

יוחנן

איתי עזר לי מאוד במהלך ההכנה למתא”ם ובלעדיו לא נראה לי שהייתה לי אפשרות להגיע למתא”ם בצורה הנכונה. נרשמתי לאחד הקורסים הקיימים אך במהלך הקורס גיליתי שזה ממש לא מספק, אם בחומר של סטטיסטיקה שלא הועבר בצורה מורחבת ומובנת עבורי, ואם זה באנגלית שכמעט ולא התייחסו לכך במהלך הקורס. אחרי שהגעתי לאיתי דרך חבר, ולמרות שהנסיעות היו לי קשות, זה היה שווה הכול. במספר שיעורים איתי הסביר לי בצורה בהירה ומעניינת חומר שלא הבנתי המון זמן, וגם באנגלית הוא לימד אותי לגשת לטקסטים בצורה יעילה ויותר ומותאמת למתא”ם. אני מאוד שמח שהכרתי את איתי , ואני ממליץ לכל מי שרוצה לעבור את המתא”ם בגדול, רק אצל איתי.

יוחנן

שיאל

הגעתי לאיתי אחרי המלצות חמות ונלהבות ששמעתי על שיטת הלמידה שלו למתא”ם. רציתי לשפר את הציון הבינוני שקיבלתי בפעם הראשונה שניגשתי, והרגשתי שקורס רגיל לא יענה על הדרישות הספציפיות שלי ויעמוד על הפערים האישיים שאיתם התמודדתי. כבר מהשיעור הראשון היה ברור שמדובר על ליגה אחרת לגמרי – איתי חי ונושם את המתא”ם. איתי גיבש תורה שלמה שמעידה על הבנה עמוקה של מבנה הבחינה, החשיבה שמאחורי כל שאלה, והסתכלות כוללנית ורחבה שהיא הרבה מעבר ל”חומר היבש” שמלמדים בקורסים האחרים. מעבר לכך, מדובר באדם רגיש ומתחשב, שמבין בצורה נהדרת גם את הפן הרגשי והמתיש של המתא”ם. מיותר לציין ששיפרתי את הציון ביותר מעשרים נקודות, והתקבלתי לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית.

ש'

עינת

איתי הוא מורה מופלא, בעל ידע רב וניסיון רב שנים. אני בטוחה שכל מי שיגיע לידיו של איתי ימצא אצלו לא רק שיטות ומתודולוגיות למידה מצוינות, כי אם אוזן קשבת, הכוונה אישית והתאמה לתנאים האישיים. המתא”ם הוא אתגר מנטלי לא פשוט ואם יש אדם שכדאי לעבור איתו את הדרך המורכבת הזאת זה האיש.

עינת

ד

השיטה של איתי להתמודד עם ביקורות מחקר ועם טקסטים פשוט הצילה אותי. פתאום הרגשתי שיש לי שליטה על המבחן, והצלחתי לנצל את החלקים החזקים שלי כדי לקבל ציון כמו שצריך. הרבה בזכותו שיפרתי את הציון ב-26 נקודת.

ד'

מיכל

ניגשתי למתא”ם פעם שניה, אחרי שהטקסטים הלכו לי זוועה. עם איתי הבנתי איך לפתור טקסטים, איך לנצל את היתרונות שלי ואיך להתמודד עם לחץ הזמן והשאלות. את החלק של הטקסטים שיפרתי ב-34 נקודות.

מיכל

שירן

הגעתי לקורס של איתי מצא אחרי שעשיתי את המתא”ם שלוש פעמים וכבר הכרתי את הקורסים האחרים בעל פה. הגעתי אבודה והרגשתי שמשכית מנסה בכל הכוח שאני באמת אבין. המצגות היו מעולות, ופתאום התחלתי אפילו לחבב סטטיסטיקה. מ-98 שיפרתי ל-131. תודה!!!

שירן

אידית

אני ממליצה בחום רב על איתי להכנה למתא”ם. התקופה של ההכנה למבחן זכורה לי כאחת הקשות והתובעניות שיש ובעיקר זכורה לי התחושה שלא הייתי שורדת אותה בלי איתי. מלבד הניסיון העצום, הידע הרב וההתמצאות שלו ברזי הבחינה, לאיתי יש נוכחות מרגיעה שעזרה לי להאמין בעצמי גם ברגעים הקשים ביותר. המקצועיות, הידע והתמיכה שהוא מעניק לתלמידיו הופכים אותו למורה מספר אחד בארץ ואף לאחד האנשים המדהימים ביותר שיצא לי לפגוש!

אידית

אורלי

קורס מעולה. מעין היא מורה מעולה, שהשקיעה בכולנו בצורה יוצאת דופן. החומר עובר בצורה מעולה, והקורס עצמו מאוד טוב. ממליצה בחום!

אורלי

זיו

אחרי שעשיתי מתא”ם פעם ראשונה וקיבלתי ציון שאין שום דבר לעשות איתו, הלכתי ללמוד בקורס של איתי מצא. מעבר לזה שהצלחתי לשפר את הציון בסטיית תקן שלמה ולהתקבל לתואר שני, הצלחתי גם סוף סוף קצת להבין דבר או שניים על סטטיסטיקה.

זיו

כניסה לקמפוס המקוון

דילוג לתוכן