הכי הרבה שיעורים

הקורס שלנו כולל יותר שיעורים מכל קורס אחר. זה עד כדי כך פשוט. הסיבה הפשוטה היא כי יש הרבה חומר ללמוד, ולא פחות חשוב מכך – צריך לדעת איך לפתור את השאלות בבחינה. לכן, השיעורים שלנו בנויים בצורה כזו שמאפשרת מעבר מהיר על כל החומר. אצלנו לא מדלגים על נושאים, ולא רוצים שתלמדו אותם לבד.

החלק הראשון של הבחינה – סטטיסטיקה ושיטות מחקר – כולל בסך הכל 30 שאלות. שלושים שאלות שיקבעו את הציון שלכם בחלק הזה. זה לא הרבה, ולכן חשוב לנו ללמד כל פרט ופרט. השיעורים שלנו בנויים בצורה יסודית ואחידה, כך שלא משנה באיזה מסלול ובאיזו כיתה תלמדו – תקבלו את כל החומר. בכל שיעור סטטיסטיקה עוברים על נושא מסוים, בצורה שתאפשר לכם להבין את החומר ולדעת איך ליישם אותו בבחינה.

אבל, הסיבה המרכזית שהקורס שלנו כולל הכי הרבה שיעורים קשורה לחלק השני של הבחינה – ההתמודדות מול מאמרים. בקורס שלנו, לא מסתפקים בלגעת בטקסטים קצת פה וקצת שם, כשאתם עייפים ואין לכם כוח. אצלנו, מקבלים שישה שיעורי טקסטים מלאים שמכסים את כל מה שצריך כדי להצליח בפרק הטקסטים, ולדעת איך להתמודד עם כל טקסט. 

את פירוט השיעורים שלנו אפשר לראות כאן. ואם אתם רוצים להבין טוב למה אנחנו המומחים לטקסטים, אתם מוזמנים לקרוא על זה פה.סטטיסטיקה תיאוריתהכרת הטקסט
הסתברותאסטרטגיות עבודה
סטטיסטיקה היסקית א׳מיומנויות טקסטים א׳ + סדנת תרגול
סטטיסטיקה היסקית ב׳מיומנויות טקסטים ב׳ + סדנת תרגול
מתאם ומדדי קשרמיומנויות טקסטים ג׳ + סדנת תרגול
רגרסיה ליניאריתסדנת עבודה וחיזוקים
ניתוח שונות חד-גורמי
ניתוח שונות דו-גורמי
ניתוח שונות מתקדם
שיטות מחקר - תוקף ומהימנות
ביקורות מחקר
אשכולות מחקר
אינוטגרציות סטטיסטיות
פתרון סימולציה
פתרון סימולציה
פתרון סימולציה
יום פתוח
מקרא:
שיעור תיאורטי
שיעור מיומנויות
שיעור פתרון תרגילים

רוצים להבין קצת יותר על איך הקורס שלנו נראה?

דילוג לתוכן