הציונים הכי גבוהים

בכל שנה אנחנו בודקים את הציונים של הסטודנטים שלנו, וכל שנה אנחנו מגלים, שהסטודנטים שלנו מקבלים ציון גבוה יותר באופן מובהק מסטודנטים אחרים. האם זה כיוון שהקורס שלנו יותר טוב? באופן מפתיע, התשובה שלנו היא כן ולא.

הקורס שלנו הוא קטן ואינטימי, עם למידה אינטנסיבית תוך דגש הן על הבנת החומר והן על היישום שלו במבחן. העובדה שהקורס שלנו קטן ואינטימי מאפשרת לנו להשקיע בכל אחד ואחת מהסטודנטים שלנו יותר. מבנה הקורס, התכנים ושיטת הלימוד נסמכים על מחקרים העוסקים בלימוד והצלחה במבחנים, ואנחנו נותנים לסטודנטים שלנו את חומרי הלימוד והתרגול המדויקים והטובים ביותר. מעבר לכך, העובדה שאנחנו קורס קטן ואינטימי מאפשרת לנו להגיב תוך כדי תנועה – להעלות חומרים עדכניים ממש לפני הבחינה, לתת עוד שיעורי תגבור וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

אבל, יש עוד סיבה מרכזית למה הסטודנטים שלנו מקבלים ציונים יותר גבוהים, והיא פחות קושרה אלינו ויותר קשורה לאופן שבו בחינת המתא״ם תוכננה. הבחינה הינה יחסית. כלומר, הציון של סטודנט נקבע ביחס לסטודנטים אחרים. לכן, אם אתם לומדים בקורס גדול, יחד עם עוד הרבה סטודנטים אחרים, אתם מקבלים את אותם תכנים, אותם חומרי תרגול ואותן סימולציות. באופן כזה, אתם לא מקבלים שום יתרון יחסי. אנחנו מעוניינים להישאר קורס קטן בדיוק מהסיבה הזו – לאפשר לסטודנטים שלנו לקבל יתרון יחסי על מרבית הסטודנטים האחרים, וכך לקבל ציונים יותר גבוהים.  

רוצים להבין קצת יותר על איך הקורס שלנו נראה?

דילוג לתוכן