המומחים לטקסטים

החלק השני של המבחן – הבנת טקסטים מדעיים בפסיכולוגיה (או בקיצור: פרק הטקסטים) – הוא החלק המסובך של הבחינה. הסיבה לכך היא די פשוטה. בסטטיסטיקה יש נושאים שצריך לדעת, ואם אנחנו לומדים, יודעים ומתרגלים את הנושאים הללו, אנחנו אמורים להיות בשליטה, פחות או יותר, על מה שקורה.

 

בטקסטים, המצב הרבה יותר מסובך. למה? כי בטקסטים אין חומר או נושא שצריך לדעת. למען האמת, בטקסטים החומר שלמדנו בתואר כמעט לא עוזר לנו. אז ברור שצריך אנגלית ברמה טובה, כדי שנוכל לקרוא את הטקסטים, אבל גם שליטה גבוהה באנגלית לא מבטיחה הצלחה בבחינה. למעשה – פרק הטקסטים בודק מיומנויות חשיבה מסוגים שונים. אילו מיומנויות חשיבה?

אנחנו חקרנו ובדקנו באופן מדעי את השיטה הטובה ביותר. זו הסיבה שאנחנו הקורס היחיד שמקדיש 6 שיעורים מלאים (!!!) לפרק הטקסטים. כי אנחנו יודעים מה צריך ללמד אתכם. זו גם הסיבה שאנחנו לא מאמינים בסדנאות אישיות. אנחנו מבינים שיש דרך מסוימת להצליח בבחינה, ועל מנת להצליח בה צריך ללמוד את השיטה שלנו. אנחנו מאמינים שהתפקיד שלנו הוא ללמד אתכם את השיטה הנכונה, ולא לתת לכם לעשות מה שנוח לכם, רק כי הוא נוח.

 

בקורס שלנו, אנחנו מלמדים אתכם כל מה שצריך לדעת בקשר לפרק הטקסטים: איך לקרוא, מה צריך לזהות בטקסט, מה חשוב ומה פחות, איך להתמודד עם שאלות, איזה שאלות אנחנו צפויים לפגוש, איך לנהל את הזמן ואיך למקסם את הסיכויים שלכם להגיע לתשובה הנכונה.

רוצים להבין קצת יותר על איך הקורס שלנו נראה?

דילוג לתוכן